Ring i dag og få et godt tilbud! - tlf.: 86 42 97 11

Eller send en forespørgsel på​ en opgave til mail@vinther-lassen.dk

​Solidt håndværk i 100 år

I mere end 100 år har Vinther & Lassen A/S været en seriøs og kompetent samarbejdspartner indenfor tømrer-, snedker-, og stilladsfaget. Jens Lassen grundlagde firmaet i år 1908 og forblev, indtil år 2000, indenfor familien i 3 generationer. I henholdsvis 2000 og 2009 indtrådte Niels Vinther og Kim Rasmussen i ledelsen og fortsatte traditionen med solidt håndværk igennem 100 år.

Kontakt os ​

​Vinther & Lassen A/S

Ydervangen 9

8920 Randers NV

CVR: 29626774

​Tlf.: 86 42 97 11

E-mail: mail@vinther-lassen.dk

Kim Rasmussen - Tømrermester og energivejleder

Tlf.: 25 36 99 75

E-Mail: kim@vinther-lassen.dk

Niels Vinther - Tømrermester

Tlf.: 40 75 45 57

E-Mail: niels@vinther-lassen.dk

Tina - Bogholderi

E-Mail: tina@vinther-lassen.dk

Mads Olesen - Entrepriseleder

Tlf.: 20 70 85 65

E-Mail: mads@vinther-lassen.dk

Bjarke Baadsgaard - Entrepriseleder

Tlf.: 22 99 84 68

E-Mail: bjarke@vinther-lassen.dk

Henrik Nørgaard - Entrepriseleder og energivejleder

Tlf.: 22 48 60 11

E-Mail: henrik@vinther-lassen.dk​​

Kontakt os​

Udfyld venligst kontaktformularen her på siden, så vender vi tilbage hurtigst muligt.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vinther & Lassen A/S
Ydervangen 9
8920 Randers NV

Firmainfo

​Vinther & Lassen A/S

Ydervangen 9

8920 Randers NV

Kontaktinfo

CVR: 29626774

Telefon: 86 42 97 11

E-mail: mail@vinther-lassen.dk