​Kontakt os i dag

​Vinther & Lassen A/S

Ydervangen 9

8920 Randers NV

CVR: 29626774

​Telefon: 86 42 97 11

E-mail: mail@vinther-lassen.dk

​Kontakt en medarbejder

Kim Rasmussen

Tømrermester og energivejleder

Telefon: 25 36 99 75

E-Mail: kim@vinther-lassen.dk

Niels Vinther 

Tømrermester

Telefon: 40 75 45 57

E-Mail: niels@vinther-lassen.dk

Mads Olesen

Entrepriseleder

Telefon: 20 70 85 65

E-Mail: mads@vinther-lassen.dk

Bjarke Baadsgaard

Entrepriseleder

Telefon: 22 99 84 68

E-Mail: bjarke@vinther-lassen.dk

Henrik Nørgaard

Entrepriseleder og energivejleder

Telefon: 22 48 60 11

E-Mail: henrik@vinther-lassen.dk​​

Tina

Bogholderi

E-Mail: tina@vinther-lassen.dk

Har du spørgsmål til os?​

​Udfyld formularen, så kontakter vi dig hurtigst muligt med svar.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vinther & Lassen A/S
Ydervangen 9
8920 Randers NV


Find rutevejledning her

​FIRMAINFO​

​Vinther & Lassen A/S

​CVR: 29626774​

Ydervangen 9

8920 Randers NV

KONTAKTINFO​

Har du spørgsmål til os, er du altid velkommen til at kontakte os på nedenstående.​

Telefon: 86 42 97 11

E-mail: mail@vinther-lassen.dk

​Få et uforpligtende tilbud

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt